Napisz e-mail Drukuj

Imprezy

Zdarzenie 

Warsztat z Eyal Shifroni - autorem książki
Tytuł:
Warsztat z Eyal Shifroni - autorem książki "Joga z krzesłem"
Kiedy:
16.05.2019 - 19.05.2019
Gdzie:
Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław - Wrocław
Kategoria:
warsztaty weekendowe
Cena:
850 - PLN
www:
http://www.fabrykaenergii.pl
organizator:
Fabryka Energii Centrum Jogi
e-mail:
kontakt@fabrykaenergii.pl
telefon:
505845545
Poziom:
średni-zaawansowany
nauczyciel:
Eyal Shifroni

Opis

Po raz drugi gościć będziemy wybitnego nauczyciela jogi, cenionego na całym świecie. Jego pierwsza książka została przetłumaczona na wiele języków. W tym roku doczekaliśmy się również wydania polskiego. Eyal nie ustaje w nauczaniu, podróżując od Azji przez Amerykę i Europę. Wydaje również kolejne książki. Tym razem warsztat będzie poświęcony jego najnowszej książce "The psychophisical lab. Yoga practice and the body mind problem".

Praktyka jogi trafia w serce i umysł praktykującego i zmienia je, ale w jaki sposób to się dzieje? Jak praktyka jogi może transformować nasz umysł i co ta zmiana dla nas oznacza?
Często słyszymy, że praktyka asan jest doświadczeniem transformującym. Choć brzmi to dobrze, rzadko określa się z czego owa transformacja się składa. A jeszcze rzadziej można znaleźć opis tego, jak taka transformacja może przyjść jako rezultat praktyki asan.
O tym właśnie pisze Eyal Shifroni w swojej najnowszej książce: "The psychophisical lab. Yoga practice and the body mind problem", którą współtworzy z Ohadem Nahtomy, profesorem filozofii na Bar Ilan University w Izraelu. Premiera książki najprawdopodobniej zbiegnie się w czasie z warsztatem w Polsce. Tym bardziej jesteśmy szczęśliwi, że będziemy mogli doświadczyć bezpośredniego przekazu autora. Staniemy na macie, by poczuć relacje między ciałem a umysłem. Wykonując asany w różnych wariantach będziemy mieli możliwość porównania rożnych efektów psychofizycznych danej pozycji.

Warsztat przeznaczony jest dla osób praktykujących jogą Iyengara minimum od dwóch lat.

Warsztat prowadzony będzie w języku angielskim, co pozwoli nam w pełni odczuć przekaz nauczania Eyala.

PROWADZĄCY
Eyal Shifroni - praktykuje jogę od 1978 roku, a naucza od 1985. Posiada stopień senior. Jest dyrektorem Instytutu Iyengara w Zichron Ya'akov w Izraelu. Prowadzi warsztaty jogi na całym świecie, gdzie stara się przekazać nauki B.K.S. Iyengara najlepiej, jak potrafi. Mówi, że nauczanie jogi jest jego misją. Jest autorem wielu artykułów na temat praktyki jogi oraz filozofii jogi w języku hebrajskim. Napisał także trzy własne książki: „Chair for yoga”, „Props for yoga – standing asanas”, „Props for yoga – sitting asanas”. Jego książki cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Eyal nie tylko szczegółowo opisuje w nich, jak używać określone pomoce do jogi ale tłumaczy także, jaki wpływ na nasze ciało ma dany sposób modyfikacji asany. Wiele metod użycia pomocy jest absolutnie innowacyjnych, niepublikowanych wcześniej w żadnych innych książkach.

MIEJSCE
Fabryka Energii Centrum Jogi
pl. Wolności 7
Wrocław

KOSZT
800 zł - jeśli zadatek 250 zł zostanie wpłacony do 31.01.19
850 zł – jeśli zadatek 250 zł zostanie wpłacony po 31.01.2019

ZAPISY I INFORMACJE

Zadzwoń 505 845 545 lub napisz na: wyjazdy@fabrykaenergii.pl

Miejsce

Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław
Venue:
Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław   -   www
Ulica:
pl. Wolności 7
Kod:
50-071
Miasto:
Wrocław
Województwo:
Dolnośląskie
Kraj:
Kraj: pl

Opis

Fabryka Energii – Centrum Jogi Wrocław

Profesjonalne centrum jogi w samym centrum Wrocławia, jedna z największych szkół jogi Iyengara w Polsce. Prowadzimy zajęcia w grupach początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Zapraszamy także na zajęcia dynamiczne, jogę dla kobiet w ciąży oraz zajęcia łagodne.

Nasi nauczyciele to ludzie z pasją, którzy nieustannie dokształcają się na licznych warsztatach, by uczyć jak najlepiej i zarażać swoich uczniów miłością do jogi.

Ćwiczymy 7 dni w tygodniu od 7:00 do 21:00. Latem, w każdą niedzielę, zapraszamy na darmowe zajęcia Jogi w Parku.

Posiadamy dwie klimatyzowane sale do jogi, w pełni wyposażone w cały sprzęt niezbędny do praktyki. Po zajęciach można odpocząć w strefie relaksu i napić się z nami herbaty.

Przez cały rok organizujemy warsztaty stacjonarne oraz wyjazdy z jogą, na których można odpocząć od miejskiego zgiełku i naładować baterie na długi czas. Organizujemy także warsztaty z nauczycielami z zagranicy.

Jako jedyni we Wrocławiu posiadamy stacjonarny i internetowy sklep z pomocami do jogi, w którym zaopatrzysz się we wszystkie niezbędne pomoce. Posiadamy największy wybór ręcznie wykonywanych wałków i poduszek do medytacji oraz poduszek ziołowych. Zapraszamy na naszą stronę www.jogamarket.pl

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Kalendarz imprez

<<  Październik 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4
   
webmaster