Napisz e-mail Drukuj

Imprezy

Zdarzenie 

Tytuł:
Wakacje z jogą nad morzem "Żywioły w jodze - powietrze"
Kiedy:
23.07.2017 - 30.07.2017
Gdzie:
Ośrodek Wypoczynkowy Wiktoria - Mrzeżyno
Kategoria:
joga na urlopie
Cena:
od 1570 - PLN
www:
http://www.fabrykaenergii.pl
organizator:
Fabryka Energii - Centrum Jogi
e-mail:
kontakt@fabrykaenergii.pl
telefon:
505-845-545
Poziom:
dla wszystkich
nauczyciel:
Marek Bednarski
stopień:
Intermediate Junior II

Opis

Joga najczęściej kojarzona jest z różnymi bardziej lub mniej skomplikowanymi pozycjami ciała. I słusznie. Swoją przygodę z jogą najczęściej zaczynamy właśnie od asan. W trakcie praktyki okazuje się jednak, że owe asany to nie tylko pozycje ciała ale także oddech przenikający nas oraz dający nam energię i siłę to trwania w pozycji. Szybko okazuje się także, że oddech pomaga nam się wyciszyć i uspokoić. Czymże byłyby więc pozycje jogi bez prawidłowego oddechu, czy byłyby jogą, czy tylko ćwiczeniami fizycznymi? Wszyscy wiemy, że joga to coś znacznie więcej niż zwykłe ćwiczenia fizyczne. Joga to praca z ciałem, umysłem i duchem. A żeby prawidłowo z nimi pracować musimy prawidłowo oddychać.

Oddech kojarzony jest w jodze z takimi żywiołami jak powietrze i przestrzeń. Utożsamiamy go z miękkością i lekkością. Daje nam witalność i siłę. Powietrze oczyszcza nas, jest niezbędnym czynnikiem „spalania” wewnętrznego ognia. Jak pisał Iyengar: „Oddech jest praną - energią przenikającą wszechświat na wszystkich jego poziomach. Jest siłą tworzącą, chroniącą, dającą wigor, siłę oraz witalność.”

Na warsztacie skupimy się na znaczeniu oddechu w asanach, dzięki czemu będziemy mogli głębiej odczuć ich potencjał. Będziemy pracowali z oddechem na poziomie fizjologicznym i energetycznym, tak by ciało i umysł poczuły się ze sobą dobrze. Poznamy także techniki pranajamy, które sprawią, że w pełni odczujemy dobroczynny wpływ jogi na nasze ciała i umysły.

Naszym warsztatom sprzyjać będzie niezwykle piękne otoczenie – morze, niezatłoczone plaże, spokój i cisza.

PROWADZĄCY:
Marek Bednarski - dyplomowany i certyfikowany nauczyciel jogi metodą BKS Iyengara® stopnia Intermediate Junior II. Współzałożyciel Fabryki Energii - Centrum Jogi Wrocław. Regularnie pisze artykuły do: "Yoga & Ayurveda" i Zwierciadlo.pl. Prowadzi bloga "Joga na co dzień".

Dodatkowe atrakcje:
warsztaty tańca
masaże
koncert mis i gongów

ZAPISY I INFORMACJE

Zadzwoń 505-845-545 lub napisz wyjazdy@fabrykaenergii.pl - spytaj o wolne miejsca.

Na podany przez ciebie numer telefonu lub adres e-mail odpowiemy celem potwierdzenia rezerwacji. Następnie w recepcji Fabryki Energii wpłać zadatek (bezzwrotny) w kwocie 250 zł.

Zadatek można wpłacać w recepcji Fabryki Energii, lub jeśli nie masz takiej możliwości, wpłać na konto bankowe z dopiskiem "Wakacje z jogą SEKWENT I":

RAIFFEISEN POLBANK 77 2340 0009 4100 2400 0000 0402
Fabryka Energii - Centrum Jogi
ul. Św. Antoniego 2/4
50-073 WROCŁAW

Miejsce

Ośrodek Wypoczynkowy Wiktoria
Venue:
Ośrodek Wypoczynkowy Wiktoria   -   www
Ulica:
Rogowo 90
Kod:
72-330
Miasto:
Mrzeżyno
Województwo:
Zachodniopomorskie
Kraj:
Kraj: pl

Opis

Ośrodek Wypoczynkowy Wiktoria – wyjątkowe miejsce na rozległym terenie zielonym, nieopodal malowniczych klifów i pięknego jeziora widocznego z okien. Zadbane pokoje z łazienkami gwarantują komfort pobytu, a liczne atrakcje (pięciometrowy basen, boisko do siatkówki, stół do tenisa, jazda konna i ścieżki rowerowe w bliskim sąsiedztwie) zachęcać będą do aktywnej rekreacji, w mikroklimacie szczególnie sprzyjającym alergikom i astmatykom. Na najmłodszych czeka plac zabaw, na miłośników wieczornych pogawędek - miejsce na ognisko i grilla, a na samochody bezpłatny parking dozorowany.

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Kalendarz imprez

<<  Czerwiec 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
111213141516
 
webmaster