Napisz e-mail Drukuj

Imprezy

Zdarzenie 

Jesienny warsztat jogi w BioRezydencji w Karkonoszach
Tytuł:
Jesienny warsztat jogi w BioRezydencji w Karkonoszach
Kiedy:
06.10.2017 - 08.10.2017
Gdzie:
BioRezydencja - Swieradów Zdrój
Kategoria:
warsztaty weekendowe
www:
http://www.joganamaste.pl
organizator:
Namaste Centrum Jogi Iyengara
e-mail:
wyjazdy@joganamaste.pl
Poziom:
dla wszystkich
nauczyciel:
Paulina Stróż
stopień:
Intermediate Junior III

Opis

Serdecznie zapraszamy na wspólny jesienny wyjazd w piękne polskie Karkonosze!
W planie warsztat jogi z Pauliną Stróż, a także wspólny czas na łonie natury w rozległym ogrodzie lub indywidualne wyprawy na okoliczne szlaki spacerowe i rowerowe. Spędzimy wspaniały weekend w Świeradowie Zdrój, w ekologicznej, kamienno-drewnianej BioRezydencji, w której ogrodzie tajemniczy, stary kasztan rozmawia z mieszkańcami domu i wysłuchuje ich próśb... :)
Sama BioRezydencja to fuzja nowoczesnego hotelu z duchem ekologicznego, górskiego domu, którego głównym przeznaczeniem jest rewitalizacja ciała, umysłu i ducha. Dokonamy wszelkich starań, abyście opuścili to miejsce przesyceni życiową energią i wewnętrznym spokojem. Pomogą w tym nasze przestronne apartamenty, stworzone z myślą o ludziach poszukujących inspirującego miejsca do integracji oraz szeroko pojętej odmiany ciała
i ducha.
"Jeżeli szukacie naturalnej i kojącej przestrzeni, znajdziecie u nas nie tylko idealna warunki do wyciszenia, ale również do wszelkich twórczych warsztatów i praktyk, ponieważ nasza ekologiczna BioRezydencja jest z założenia przyjazna wszelkim działaniom mającym na celu poprawę samopoczucia i zdrowia." (http://www.biorezydencja.pl)
Zajęcia jogi przygotowane są pod potrzeby grupy. Będzie to warsztat pogłębionej praktyki dostosowany do poziomu zaawansowania poszczególnych uczestników. Apartamenty 2 - 6 osobowe z łazienkami!. Można zabrać rodzinę i dzieci!
W BioRezydencji pragniemy naładować Państwa, pozytywna, życiodajna energią, oczyścić ciało i umysł oraz zaoferować optymalne warunki do odpoczynku i oczyszczenia. W związku z tym, bardzo prosimy zrozumieć, że:
- nie gościmy zwierząt
- na terenie całego hotelu nie spożywamy alkoholu, nie palimy papierosów i nie jemy mięsa
Zajęcia jogi są prowadzone przez Paulinę Stróż (doświadczona nauczycielka jogi wg. B.K.S. Iyengara - dyplom Instytutu Iyengara w Punie w Indiach, dający uprawnienia do nauczania jogi, stopień/Junior III, członek Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara).
Serdecznie zapraszam!
Paulina Stróż

Miejsce

Venue:
BioRezydencja
Ulica:
Główna 12
Kod:
59-850
Miasto:
Swieradów Zdrój
Województwo:
Dolnośląskie

Opis

Przepraszamy, opis nie jest dostępny

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Kalendarz imprez

<<  Czerwiec 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
111213141516
 
webmaster