Napisz e-mail Drukuj

Imprezy

Zdarzenie 

Warsztat Praktyki Własnej z Pauliną Stróż
Tytuł:
Warsztat Praktyki Własnej z Pauliną Stróż
Kiedy:
04.11.2017 - 05.11.2017
Gdzie:
Wrocław - Wrocław
Kategoria:
warsztaty weekendowe
Cena:
190,00 - PLN
www:
http://www.joganamaste.pl
organizator:
Namaste Centrum Jogi Iyengara
e-mail:
kontakt@joganamaste.pl
Poziom:
dla wszystkich
nauczyciel:
Paulina Stróż
stopień:
Intermediate Junior III

Opis

"Warsztat praktyki własnej" Namaste (04 - 05 listopada 2017 r.) - Paulina Stróż

... ponieważ liczy się nie tylko to, co robisz na zajęciach pod okiem nauczyciela,
lecz przede wszystkim twoja własna praktyka w domu :-)
Serdecznie zapraszamy osoby już praktykujące jogę w szkole lub sami w domach, na warsztat Praktyki Własnej w prowadzeniu Pauliny Stróż.
Na warsztacie zdobędziecie niezbędną wiedzę do podjęcia praktyki własnej, uporządkujecie zdobyte dotąd informacje, nauczycie się budować sekwencje, a także dowiecie się które z asan warto praktykować na co dzień :)
Paulina Stróż
Magister pedagogiki, dyplomowany nauczyciel jogi stopnia Junior III wg przekazu B.K.S. Iyengara (dyplom Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie). Utrzymuje stały kontakt (co dwa lata) z Instytutem Iyengara w Punie od roku 2003 i praktykuje przez miesiąc pod okiem Mistrza B.K.S Iyengara i jego dzieci Gity i Prashanta pragnąc utrzymać czystość przekazu mistrza.
Jogę praktykuje od 1995 roku oraz regularnie doskonali praktykę także w Polsce uczestnicząc corocznie w warsztatach najwyżej wykwalifikowanych nauczycieli jak Faeq i Corin Biria (Francja), Lois Steinberg (USA) - nauczycielka będąca specjalistką z zakresu medycznych technik w Jodze Iyengara oraz Ritta Keller (Niemcy). Szczególne znaczenie ma dla niej nauczanie Ks.Joe Pereiry (Indie) stało się dla niej w ostatnich latach szczególnie ważne - ostatnio dostępne w Polsce (najbliższe maj 2014) oraz w Indiach gdzie postanowiła podróżować by mieć z nim kontakt bezpośredni.
W 2013 ukończyła kolejny kurs nauczycielski zakończony egzaminem stopnia Junior II, a w 2015 uzyskała stopień Junior III.
W 2000 otworzyła szkołę jogi we Wrocławiu i prowadzi codzienne zajęcia jogi wg Metody Iyengara dla początkujących, zaawansowanych, kobiet w ciąży i dzieci oraz warsztaty weekendowe i wakacyjne w Polsce, Chorwacji i Indiach.
Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce
Na warsztat serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które posiadają doświadczenie w jodze Iyengara, ale mają mało czasu na praktykę oraz dotarcie do szkoły w ciągu tygodnia, jak również osoby chcące przeznaczyć ten czas na pogłębioną praktykę i przygotować się do praktyki samodzielnej w domu. Będziemy uczyć się, jak przygotować samodzielnie sekwencję asan, na co warto zwrócić szczególna uwagę i ile czasu poświęcić na poszczególne asany oraz na całość dziennej praktyki.
Program warsztatu:
Sobota:
12:00 - 19:00 - wprowadzenie, praktyka asan, pranajama (z przerwą na obiad ok. godz. 15:00)
Niedziela :
9:00 - 13:30 - praktyka asan
Prosimy również o przywiezienie: maty do jogi, 1 paska i 1 kostkę (drewno lub korek). Jest możliwość kupienia sprzętu – zgłoszenia na adres: kontakt@joganamaste.pl. My zapewniamy 1 pasek, 1 kostkę, krzesła i koce.

Miejsce

Venue:
Wrocław
Miasto:
Wrocław

Opis

Przepraszamy, opis nie jest dostępny

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Kalendarz imprez

<<  Lipiec 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  91011121314
     
webmaster