Napisz e-mail Drukuj

Imprezy

Zdarzenie 

Warsztat Terapeutyczny - barki i szyja z Pauliną Stróż
Tytuł:
Warsztat Terapeutyczny - barki i szyja z Pauliną Stróż
Kiedy:
10.03.2018 - 11.03.2018
Gdzie:
Wrocław - Wrocław
Kategoria:
warsztaty weekendowe
Cena:
180,00 - PLN
www:
http://www.joganamaste.pl
organizator:
Namaste Centrum Jogi Iyengara
e-mail:
kontakt@joganamaste.pl
Poziom:
dla wszystkich
nauczyciel:
Paulina Stróż

Opis

WARSZTAT TERAPEUTYCZNY „Profilaktyka i Terapia - barki i szyja”
10 – 11 marca 2018 r.

Serdecznie zapraszamy osoby, chcące przeznaczyć swój czas na pogłębioną praktykę. Warsztat poświęcony terapii barków i szyi oraz profilaktyce. Wymagane podstawowe doświadczenie w jodze. Warsztat będzie dostosowany do poziomu uczestników.
Prowadzenie
Zajęcia jogi prowadzone przez Paulinę Stróż (nauczyciel Jogi wg. B.K.S.Iyengara/dyplom Instytutu Iyengara w Punie w Indiach dający uprawnienia do nauczania jogi stopnia Junior III).

Paulina Stróż
Magister pedagogiki, dyplomowany nauczyciel jogi stopnia Junior III wg przekazu B.K.S. Iyengara (dyplom Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie). Utrzymuje stały kontakt (co dwa lata) z Instytutem Iyengara w Punie od roku 2003 i praktykuje przez miesiąc pod okiem Mistrza B.K.S Iyengara i jego dzieci Gity i Prashanta pragnąc utrzymać czystość przekazu mistrza.
Jogę praktykuje od 1995 roku oraz regularnie doskonali praktykę także w Polsce uczestnicząc corocznie w warsztatach najwyżej wykwalifikowanych nauczycieli jak Faeq i Corin Biria (Francja), Lois Steinberg (USA) - nauczycielka będąca specjalistką z zakresu medycznych technik w Jodze Iyengara oraz Ritta Keller (Niemcy). Szczególne znaczenie ma dla niej nauczanie Ks.Joe Pereiry (Indie) stało się dla niej w ostatnich latach szczególnie ważne - ostatnio dostępne w Polsce (najbliższe maj 2014) oraz w Indiach gdzie postanowiła podróżować by mieć z nim kontakt bezpośredni.
W 2013 ukończyła kolejny kurs nauczycielski zakończony egzaminem stopnia Junior II, a 2015 uzyskała stopień Junior III.
W 2000 otworzyła szkołę jogi we Wrocławiu i prowadzi codzienne zajęcia jogi wg Metody Iyengara dla początkujących, zaawansowanych, kobiet w ciąży i dzieci oraz warsztaty weekendowe i wakacyjne w Polsce, Chorwacji i Indiach.
Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce
Program Warsztatu
Sobota: 12:00 - 19:00 - z przerwą na obiad około godz. 15 - tej
Niedziela: 9:00 - 14:00 – z przerwą na herbatę
* W przypadku rezygnacji z warsztatu, chęć wycofania zadatku można zgłaszać max. dwa tygodnie przed warsztatem, po tym czasie zadatek jest bezzwrotny.
Prosimy również o przywiezienie: maty do jogi, 1 paska i 1 kostkę (drewno lub korek). Jest możliwość kupienia sprzętu, zgłoszenia na adres: kontakt@joganamaste.pl (sprzęt do odbioru w szkole). My zapewniamy 1 pasek, 1 kostkę, krzesła i koce.
Serdecznie zapraszam
Paulina Stróż

Miejsce

Venue:
Wrocław
Miasto:
Wrocław

Opis

Przepraszamy, opis nie jest dostępny

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Kalendarz imprez

<<  Styczeń 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
 
   
webmaster