Napisz e-mail Drukuj

Imprezy

Zdarzenie 

Długa Majówka w Szklarskiej Porębie-MAREK BEDNARSKI
Tytuł:
Długa Majówka w Szklarskiej Porębie-MAREK BEDNARSKI
Kiedy:
01.05.2018 - 06.05.2018
Gdzie:
Pensjonat "Raad na Uroczysku" - Szklarska Poręba
Kategoria:
majówka
Cena:
od 940 - PLN
www:
http://fabrykaenergii.pl/wyjazdy/d%C5%82uga-maj%C3%B3wka
organizator:
Fabryka Energii - Centrum Jogi
e-mail:
wyjazdy@fabrykaenergii.pl
telefon:
505845545
Poziom:
dla wszystkich
nauczyciel:
Marek Bednarski

Opis

DŁUGI WEEKEND MAJOWY - W POSZUKIWANIU RÓWNOWAGI

01.05 2018 – 06.05.2018
(od wtorku do niedzieli)

TEMAT
Zapraszamy na wyprawę w poszukiwaniu równowagi i harmonii, podczas której odkrywać będziemy swoje wnętrze i porządkować je. Życie codzienne wprowadza w nasz organizm wiele bałaganu. Stres, przemęczenie, bezustanny wyścig z czasem prowadzi do braku stabilności w ciele fizycznym i emocjonalnym. Sprawia to, że nawet jeśli wszystko już w życiu mamy, nie jesteśmy do końca szczęśliwi i wciąż czujemy, że czegoś nam brakuje. Długi weekend z jogą pomoże nam spojrzeć w głąb siebie i sprawi, że w końcu poczujemy się dobrze ze samym sobą. Dzięki jodze z jednej strony nabierzemy nowych sił do działania a z drugiej nauczymy się spoglądać na życie z większym spokojem i odpowiednim dystansem.
Za pomocą praktyki pozycji jogi (asan), kontroli oddechu (pranayamy) oraz nauki wyciszenia wprowadzimy w swoje ciało ład i porządek. Rozciągając i wzmacniając mięśnie, usuwać będziemy nadmiar napięć i stresu, dodając sobie więcej pewności i stabilności. Relaks zapewni odpowiednie rozluźnienie i spokój dla umysłu, natomiast aktywna praktyka zwiększy w nas ilość energii i siły, niezbędnej by móc stawić czoła codziennym wyzwaniom.

PROWADZACY
Marek Bednarski - Dyplomowany i certyfikowany nauczyciel jogi metodą BKS Iyengara®stopnia Inermediate Junior II. Ukończył kursy nauczycielskie: 2005-2008 r. Intoductory I i II (prowadzący: K.Kocot), 2011-2012 r. Intermediate Junior I (prowadzący: J. Jagucki i K.Kocot), Intermediate Junior II (prowadzący: K. Pilorz), 2017 Intermediade Junior III (prowadzący: K. Pilorz). Uczestniczył w kursach terapeutycznych dla nauczycieli stopnia Junior i Senior, prowadzonych przez Lois Steinberg (USA) w latach 2012-2014. Od 2006 r. do 2014 uczestniczył w warszatach jogi prowadzonych przez: Abhi Sridhar (Indie-wnuczka BKS Iyengara), Lois Steinberg (USA), Rita Keller (Niemcy), Corine Biria (Francja), Gabriella Gubillaro (Włochy), Eyal Shifroni (Izrael), David Meloni (Florencja), Christian Pisano (Nicea). W latach 2011-2012 ukończył kurs fizjoterapii w Policealnej Szkole Zawodowej „Omega”. Współzałożyciel Fabryki Energii - Centrum Jogi Wrocław. Regularnie pisze artykuły do: "Yoga & Ayurveda" i Zwierciadlo.pl. Prowadzi bloga "Joga na co dzień".

MIEJSCE
Szklarska Poręba - Pensjonat Raad na Uroczysku. Górskie powietrze, bliskość natury, piękno okolicy i komfortowe warunki pobytu, wprowadzą w stan relaksu nawet najbardziej zapracowanych.

KUCHNIA - wegetariańska

DODTKOWE ATRAKCJE
warsztat ceramiczny
wycieczka na Łabski Szczyt i Szrenicę

CENA:
od 940 zł

UWAGA! Istnieje możliwość połączenia wyjazdu Krótki Weekend Majowy i Długi Weekend Majowy. Wtedy koszt sumuje się jednak odliczyć należy od niego rabat w wysokości 200 zł osoby ćwiczące i 100 zł osoby towarzyszące.

ZAPISY I INFORMACJE
Zadzwoń 505 845 545

Miejsce

Pensjonat
Venue:
Pensjonat "Raad na Uroczysku"   -   www
Miasto:
Szklarska Poręba
Województwo:
dolnośląskie

Opis

Szklarska Poręba, Pensjonat "Raad na Uroczysku”

Szklarska Poręba – jedna z najbardziej przyjaznych turystom pereł Karkonoszy, położona u zbiegu górskich szlaków na Łabski Szczyt, Szrenicę i Śnieżne Kotły.

Tutaj, potęga natury przemawia swym pięknem przez góry i chmury, a strumienie unoszą słońca promienie by w Wodospadzie Szklarki mogły skrzyć się z ukojeniem.

A nieopodal wodospadu tego, za gościnną miedzą czekać na nas będzie
pensjonat „Raad na Uroczysku” - na skraju Parku Narodowego, gdzie Góry Izerskie z Karkonoszami „sąsiedzą”.

Górskie powietrze, bliskość natury, piękno okolicy i komfortowe warunki pobytu, wprowadzą w stan relaksu nawet najbardziej zapracowanych. Cisza ukoi nie tylko uszy od gwaru miasta, a klimatyczność samego miejsca pozwoli oderwać się od codzienności i świadomie rozgościć się w teraźniejszości.

W stylowej jadali będzie można posilić się smacznie i zdrowo, w przytulnej
kawiarence pogawędzić nie tylko przy herbacie, a na tarasie, co wieczór czekać będzie seans rozgwieżdżonego nieba. Cóż więcej do szczęścia potrzeba? :)

Dla gości przygotowano 36 miejsc noclegowych w 2, 3 i 4 osobowych pokojach z łazienkami, TV oraz apartament.

Pięknie urządzona jadalnia, w klimacie galerii sztuki zapewnia całodzienne wyżywienie (potrawy wegetariańskie na życzenie). Jakość posiłków zadowoli każde podniebienie. W kawiarence z panoramicznym kominkiem można odpocząć w miłej atmosferze przy muzyce i dobrej kawie.

Pensjonat Raad Na Uroczysku
58-580 Szklarska Poręba
Kołłątaja 3a

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Kalendarz imprez

<<  Styczeń 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
 
   
webmaster