Napisz e-mail Drukuj

Imprezy

Zdarzenie 

Tytuł:
Letnia rozgrzewka przedegzaminacyjna - turnus I
Kiedy:
17.06.2018 - 23.06.2018
Gdzie:
Nieprześnia 1 - Nieprześnia
Kategoria:
warsztaty
Cena:
1750 - PLN
www:
http://https://web.facebook.com/events/1910350199278874/
organizator:
Studio Jogi Katarzyny Pilorz
e-mail:
studiojogi@studiojogi.pl
telefon:
605960362
Poziom:
średni-zaawansowany
nauczyciel:
Katarzyna Pilorz
stopień:
Intermediate Senior II
nauczyciel:
605960362

Opis

Intensywny warsztat przeznaczony dla nauczycieli oraz osób w treningu nauczycielskim, którzy chcą niezależnie od perspektywy zdawania egzaminów rozwijać swój warsztat nauczania oraz praktykę własną w zakresie asan z sylabusów Introductory I/ II

"W drugiej połowie czerwca zapraszam - jak zwykle - nauczycieli oraz - tym razem - osoby w treningu nauczycielskim do wspólnej praktyki. W tym roku będzie to "praca u podstaw", do której zawsze warto wracać. Zajmować się będziemy asanami z sylabusów Introductory I/ II. Pozycji stojących nigdy dość, bo to one są fundamentem dla wszystkich pozostałych grup asan."

Katarzyna Pilorz

Miejsce

Nieprześnia 1
Venue:
Nieprześnia 1   -   www
Miasto:
Nieprześnia
Województwo:
małopolskie
Kraj:
Kraj: pl

Opis

N i e p r z e ś n i a  1 to uroczy kompleks wypoczynkowy otoczony pięciohektarowym parkiem. Mieści się w nim m.in. zabytkowy dworek z 1934 roku, jabłoniowy sad, staw i warzywnik. Do dyspozycji gości znajdują się tam 22 miejsca noclegowe w gustownie urządzonych pokojach z łazienkami, przestronna restauracja typu slow food i w pełni wyposażona sala do ćwiczeń z drewnianą podłogą.

Jak piszą o nim właściciele: "To idealne miejsce dla osób poszukujących wyciszenia i efektywnego wypoczynku w celu regeneracji sił witalnych."

Nieprześnia oddalona jest tylko 40 km od Krakowa i 10 od Bochni. Ośrodek otacza Pogórze Karpackie z jego piękną rzeźbą terenu. Bliska odległość od turystycznych atrakcji – Zamku w Wiśniczu, kopalni soli w Bochni, zabytkowych, ludowych kościołów na Małopolskim Szlaku Architektury Drewnianej czynią to miejsce niezwykle atrakcyjnym.

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Kalendarz imprez

<<  Luty 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
    
   
webmaster