Zgłoszenia na egzaminy

Zasady zgłaszania się na egzaminy

 1. Do egzaminów mogą przystępować jedynie członkowie SJIP z opłaconą składką członkowską za rok, w którym wysyłają zgłoszenie jak i za rok, w którym odbywa się egzamin oraz - dotyczy egzaminów Intermediate) z ważnym na dany rok CMem.

 2. Składka członkowska powinna być opłacona w terminie (do 31 stycznia danego roku kalendarzowego).

 3. Termin zgłoszeń na egzaminy na nadchodzący rok kalendarzowy upływa z dniem 31 grudnia w roku poprzedzającym.

 4. Zgłoszenia można dokonać wypełniając formularz pod tym na adresem (Uwaga! Link działa tylko dla zarejestrowanych użytkowników!). Osoby zgłaszające się na stopień Senior Intermediate proszone są o wysłanie maila na adres: komitet.techniczny@joga.org.pl

 5. Egzaminy będą organizowane z roku na rok w stałych, z zasady niezmiennych terminach. Daty egzaminów planowanych na 2018 rok:

  INTRODUCTORY II:
  23-25 marca
  15-17 czerwca
  16-18 listopada

  INTERMEDIATE JUNIOR:
  2-3 lipca (Junior II/III)
  9-11 listopada (Junior I/II)

 6. Opłata egzaminacyjna wynosi 400 zł i podzielona jest na dwie raty. Pierwszą – zaliczkę w wysokości 200 zł należy wpłacić przelewem na konto Stowarzyszenia do dwóch tygodni od rejestracji na dany termin egzaminu.  Pozostała część opłaty egzaminacyjnej powinna zostać uregulowana na trzy miesiące przed dniem egzaminu. Po wniesieniu całości opłaty, kandydat otrzyma tematy pracy egzaminacyjnej. Za datę wpłaty uznaje się datę księgowania wpłaty na koncie beneficjenta.
 7. W razie dużego zainteresowania egzaminami w danym roku lub w danym terminie utworzona zostanie lista rezerwowa, z której kandydaci zostaną dopuszczeni do egzaminu w razie rezygnacji kandydata z listy pierwotnej. O zwolnieniu się miejsca z listy kandydaci rezerwowi powiadomieni zostaną na 3 miesiące przed egzaminem.

 8. Opłatę egzaminacyjną należy uiścić najpóźniej do 30 dni od ogłoszenia daty i miejsca egzaminów (tj. do 15 kwietnia danego roku). Opłata jest bezzwrotna. Za datę wpłaty uznaje się datę księgowania wpłaty na koncie beneficjenta.

 9. Prace pisemne do egzaminu składa się najpóźniej na miesiąc (30 dni) przed egzaminem do osoby przyjmującej zgłoszenia na dany egzamin.

 10. W razie zgłoszenia się zbyt małej ilości osób, Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do odwołania egzaminu i zwrócenia kandydatom zaliczek lub zaproponowania podejścia do egzaminu w innym terminie.

Opłaty egzaminacyjne - rok 2018:

 • 400 zł. - pełny egzamin
 • 200 zł. - powtarzanie jednej części egzaminu - nauczania albo praktyki własnej
Opłata egzaminacyjna powinna zostać przelana na konto SJIP oraz opatrzona tytułem zawierającym poziom egzaminu oraz jeśli przelew jest wykonywany z konta innej osoby niż zgłaszana na egzamin - imię i nazwisko kandydata (np. Intro_2_luty_imię_nazwisko).

Kontakt mailowy w sprawie egzaminów prosimy kierować na: egzaminy@joga.org.pl

Komplet dokumentów wymaganych do egzaminu poziomu Intermediate oraz eksternistycznie na egzamin Introductory. Dokumenty powinny być dostarczone najpóźniej na 30 dni przed egzaminem do organizatora egzaminów.

 1. Wypełniony formularz zgłoszeniowy.

 2. Dwie rekomendacje również na odpowiednim formularzu rekomendacyjnym.

 3. Potwierdzenie wpłaty kwoty stanowiącej składkę członkowska za bieżący i poprzedzający rok kalendarzowy lub w wypadku egzaminu Intro I – za okres terminowania (dwa lata przed egzaminem).

 4. Praca pisemna.

Formularze do pobrania:

Kalendarz imprez

<<  Luty 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
192021222324
    
webmaster