Nasz Guruji obchodziłby 96 urodziny - wesprzyj Jego dzieło - Bellur Project!

Drodzy Członkowie i Sympatycy:

Nieuchronnie zbliża się pierwsza okazja by uczcić urodziny Naszego Mistrza z Puny już bez Jego Obecności. 14 grudnia tego roku Guruji obchodziłby 96 urodziny.

Jak wiemy - pochodził On z ubogiej wioski na południu Indii w stanie Karnataka i w młodości doznał trudów wzrastania w biedzie. Dlatego jego wolą było wspieranie najuboższych z rodzinnych stron (poprzez ułatwienie dostępu do edukacji, opieki zdrowotnej, działalności kulturalnej i wsparcia społecznego). W tym celu powołał w 2005 do życia fundację Bellur Project - od nazwy wioski, z której pochodzi. Corocznie SJIP patronuje akcji zbierania środków, które następnie przelewamy na konto fundacji. Szkoły naszych członków organizują w tym szczególnym dniu imprezy, z których dochód przeznaczany jest na ten szczytny cel.

Rok temu pisałam w mailu nawołującym do zbiórki środków: "nie wiadomo, jak długo Guruji pozostanie z nami" i niestety pytanie to znalazło swoje uzasadnienie w rzeczywistości. Guruji nie dożył kolejnych urodzin. Jednak my chcąc wyrazić naszą wdzęczność za Jego przekaz możemy nadal wspierać tę inicjatywę. Do czego gorąco Was zachęcam,

Katarzyna Pilorz
Prezes SJIP

Sposoby wsparcia inicjatywy charytatywnej Gurujiego za pośrednictwem PSJI:

1. Dokonując wpłaty na konto Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara nr 49 2130 0004 2001 0258 9034 0001 z dopiskiem Bellur.

2. Organizując obchody urodzin Gurujiego w dniu jego urodzin 14 grudnia 2014 lub specjalne lekcje jogi w twojej szkole, z których dobrowolne datki zostaną przekazane na rzecz Bellur.

3. Biorąc udział w specjalnej sesji jogi w szkole lub obchodach urodzin Gurujiego i dorzucając się do zbiórki środków organizowanej w ramach tej imrezy/lekcji.

4. Kupując T-shirt w sklepie internetowym SJIP w dniach 1-14 grudnia 2014. Cały przychód ze sprzedaży T-shirtów będzie przeznaczony na fundację Bellur.

UWAGA! Wprowadziliśmy od 1 grudnia obniżoną cenę na hurtową sprzedaż T-shirtów - od 10 szt. kosztują one 25 zł./szt. Dlatego jeśli masz szkołę - możesz zamówić większą ich ilość i sprzedawać lub licytować na rzecz Bellur Trust w ramach obchodów urodzin naszego Mistrza.

Zapraszamy do przyłączenia się do naszej akcji!!!

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Kalendarz imprez

<<  Październik 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4
   
webmaster