Projekt Bellur 2015

Jak co roku w dniu urodzin Gurujiego BKS Iyengara, które przypadają na 14 grudnia SJIP organizuje akcję Projekt Bellur. Wyrażamy w ten sposób naszą wdzięczność wobec naszego Mistrza pamiętając o sprawach bliskich Jego sercu.

Projekt Bellur to akcja zbierania funduszy mających zasilić założoną przez BKS Iyengara fundację Bellur Trust (BT). Nazwa fundacji pochodzi od wioski, w której urodził się Guruji. Środki gromadzone przez fundację BT przeznaczane są na budowę ośrodka zdrowia, szkoły, sali do jogi w tej ubogiej wiosce w indyjskim stanie Karnataka. Jest to piękny gest Gurujiego wobec biednych mieszkańców rodzinnych stron.

Zachęcamy Was gorąco do przyłączenia się do tej akcji. Jak to zrobić? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Katarzyna Pilorz
Prezes SJIP

Sposoby wsparcia inicjatywy charytatywnej Gurujiego za pośrednictwem SJIP:

  • Dokonując wpłaty na konto Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce nr 49 2130 0004 2001 0258 9034 0001 z dopiskiem Bellur.

 

A./ Jeśli jesteś nauczycielem i masz swoją szkołę lub prowadzisz lekcje jogi:

  • Organizując obchody urodzin Gurujiego w dniu jego urodzin 14 grudnia 2015 lub specjalne lekcje jogi w twojej szkole, z których dobrowolne datki zostaną przekazane na rzecz Bellur.
  • Sprzedając zakupione w sklepie internetowym SJIP w dniach 1-14 grudnia 2015 T-shirty. Cały przychód ze sprzedaży T-shirtów będzie przeznaczony na fundację Bellur a zakup hurtowej ilości (min. 10 szt) oznacza dla Ciebie niższą cenę (25 zł./ szt.). (www.sklep.joga.org.pl)
  • Wieszając plakat informujący o akcji Bellur 2015 przygotowany specjalnie na tę okazje przez Dorotę Kobos. Plakacik nadaje się do wydrukowania na domowej drukarce w formacie A4. Do wyboru są jego dwie wersje.

 

B./ Jeśli jesteś uczniem w szkole metody Iyengara:

  • Biorąc udział w specjalnej sesji jogi w szkole lub obchodach urodzin Gurujiego i dorzucając się do zbiórki środków organizowanej w ramach tej imprezy/lekcji.
  • Kupując T-shirt w sklepie internetowym SJIP w dniach 1-14 grudnia 2015. Cały przychód ze sprzedaży T-shirtów w tym czasie będzie przeznaczony na fundację Bellur.

Plakat 1: JPG | PDF
Plakat 2: JPG | PDF

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Kalendarz imprez

<<  Październik 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4
   
webmaster