Zaawansowany warsztat dla nauczycieli - David Meloni

Praktyka i nauczanie z poziomu Junior Intermediate II, III - dla nauczycieli ze stopniem min. Junior Intermediate I

Prowadzi: David Meloni (Senior Advanced I) - nauczyciel z Florencji

15 - 18 czerwca '17 (czw.-nd.)
Studio Jogi Katarzyny Pilorz

Warsztat poświęcony jest zagadnieniom dydaktycznym związanym z sylabusami Junior Intermediate III oraz Senior Intermediate I, II, III. Adresowany jest do zaawansowanych praktykujących, którzy jednocześnie są nauczycielami z certyfikatem Intermediate. Dzięki temu uczestnicy z odpowiednio wysokim stopniem nauczycielskim - przygotowujący się do któregoś z powyższych egzaminów będą mogli poznać i przećwiczyć na zaawansowanej grupie studentów techniki nauczania, pomagania oraz stosowania przyrządów dla zaawansowanych pozycji oraz ich wariantów. Nauczyciele o niższym stopniu (Junior I) będą mieć niepowtarzalną okazję uczestniczenia w zaawansowanej praktyce, jak również czynić pierwsze kroki w kierunki bardziej zaawansowanych stopni.
Zaprosiłam do współpracy młodego nauczyciela z Florencji - Davida Meloni - który posiada unikatowy w skali świata ceryfikat Senior Advanced I. Co więcej - z uwagi na swój młody wiek ma w swojej bieżącej praktyce wszystkie zaawansowane pozycje z sylabusa Advaned. David jest człowiekiem skromnym, co pozwoliło na organizację kameralnego warsztatu (max. 20 os.) w cenie, która odpowiada realiom ekonomicznym Polski. Warsztat prowadzony będzie w języku angielskim - przekład na polski tylko przy demonstracjach.
Zaawansowany nauczyciel, przystępna cena, kameralne grono uczestników o odpowiednio wysokim poziomie zaawansowania - wszytkie te czynniki tworzą środowisko, w którym zaawansowani nauczyciele będą mogli rozwijać swój warsztat nauczycielski oraz praktykę własną. To unikalna szansa - wykorzystajcie ją! Od jej powodzenia zależy czy pojawi się ponownie...
Zapraszam,
Katarzyna Pilorz
Program warsztatu (18 godzin praktyki):
Czw.: 16.00-19.00
Pt./Sb.: 9.30-12.30/ 16.00-19.00
Nd.: 9.30-12.30
Koszt:
* Członkowie SJIP: 250 EUR
* Nie- członkowie SJIP: 275 EUR
Zapisy:
* trwają do 15 maja - w miarę wolnych miejsc!!!
* odbywają się e-mailem wraz z wpłatą zaliczki: 100 EUR osobiście, lub przelewem na konto:
69 2490 0005 0000 4001 0009 6300
Katarzyna Pilorz, konto EUR
tytuł: Meloni
* max. ilość uczestników - 20 osób.

Kolejny warsztat z Davidem Meloni: 13-15 października 2017 - Średniozaawanowany warsztat dla nauczycieli i osób w treningu nauczycielskim (nauczyciele Intro, Intermediate i osoby w treningu nauczycielskim).

David Meloni:

Rozpoczął praktykę jogi IYENGARA® w 1996 roku.
Od 2003 regularnie przyjeżdża do Puny w Indiach, aby studiować w Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute; gdzie odbierał nauki od Guruji B.K.S. Iyengara a obecnie od jego dzieci Geety and Prashanta.
Jest członkiem komisji egzaminacyjnych Włoskiego Stowarzyszenia jogi IYENGARA® "Light On Yoga Italy". W latach 2009-2014 pełnił funkcję Prezesa Włoskiego Stowarzyszenia jogi IYENGARA®.
W 2013 otrzymał z rąk B.K.S. Iyengara dyplom nauczycielski stopnia Advanced Junior level II.
W kwietniu 2015 otrzymał z rąk Geety S. Iyengar dyplom nauczycielski stopnia Advanced Senior level I.
Jest dyrektorem IYENGAR® YOGA Rahasya Center - Florence - Italy, gdzie obecnie uczy.
Prowadzi treningi nauczycielskie oraz seminaria w różnych miastach Włoch oraz w innych krajach.

Kalendarz imprez

<<  Październik 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4
   

Imprezy

webmaster