Newsletter Grudzień 2016

W pierwszych dniach zimy mamy dla Was garść informacji praktycznych oraz kilka możliwości zaangażowania się w działalność Stowarzyszenia:

1. Informujemy, że numer konta Stowarzyszenia zmienił się z dniem 1 grudnia 2016 roku. Nowy nr konta to 18 1140 2004 0000 3302 7657 0366. Stare konto aktywne będzie jeszcze przez pewien czas, by zapewnić ciągłość rozliczeń, prosimy jednak dokonywać wpłat na nowy numer konta.

2. Z okazji 98 urodzin Iyengara, które obchodzimy 14. grudnia, zapraszamy Was –zarówno nauczycieli jak i uczniów oraz sympatyków Stowarzyszenia, do udziału w dorocznej akcji wspierania Projektu Bellur – charytatywnego dzieła na rzecz rozwoju ubogiej rodzinnej wioski Gurujiego. Zachęcamy do pobrania plakatu informującego o akcji i wywieszenia go w swoim studiu, oraz do organizacji w dniach 10-17 grudnia specjalnych sesji, z których dochód przeznaczony będzie na wsparcie Bellur. Bieżące informacje zamieszczane są stronie SJIP oraz na stronie wydarzenia na Facebooku. Na stronie znajdziecie również plakat przygotowany do wydruku

3. W ramach wspierania projektu Bellur, zachęcamy do zakupu specjalnie na tę okazję wydanego kalendarza na 2017 rok ze zdjęciami z Indii. Nabyć można go będzie w naszym sklepie internetowym od 8 grudnia oraz w Krakowie, Bydgoszczy i Warszawie podczas sesji i warsztatów z okazji urodzin Iyengara. Cena sugerowana 30 zł.

4. Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Joga przez cały rok”. Czekamy na fotografie asan, nawiązujące do pór roku i natury. Spośród zgłoszonych zdjęć wybierzemy 12, które znajdą się w kalendarzu Stowarzyszenia na 2018 rok. Szczegółowy regulamin konkursu ogłoszony zostanie w styczniu 2017 r.

5. Przypominamy, że termin zapisów na egzaminy nauczycielskie w 2017 upływa 15 grudnia. Zapisać można się, korzystając z formularza na stronie SJIP. Dokładne terminy egzaminów podamy w terminie późniejszym.

 

webmaster