Newsletter Styczeń 2017

Wraz z noworocznymi życzeniami wszystkiego najlepszego, nieskrepowanej radości oraz spełnienia marzeń nie tylko tych jogicznych, mamy dla Was kilka ważnych informacji.

1. Polska Konwencja Jogi Iyengara w 2017 odbędzie się w Krakowie w dniach 2-4 czerwca. Poprowadzi ją Birjoo Mehta, wyjątkowy nauczyciel z Bombaju w stopniu Senior Advanced, uczeń Iyengara od 1974. Zapisy na Konwencję zostały uruchomione na stronie SJIP. Aby dokonać zapisu, należy wejść w zakładkę „Imprezy” i wybrać z menu „Konwencje” a następnie wejść w link rejestracyjny (dostępny również tutaj).

Opłata za Konwencję wynosi: 500 zł. (członkowie SJIP)/ 600 zł. (nie-członkowie) przy rejestracji do 20 kwietnia. Po 20 kwietnia: 550 zł. (członkowie SJIP)/ 650 zł. (nie-członkowie).

Przypominamy, że do zakończenia procesu rejestracji elektronicznej niezbędne jest dokonanie płatności całej kwoty do 7 dni poprzez płatność na stronie naszego sklepu poprzez systemem PayU lub przelewem na konto stowarzyszenia.

2. Przypominamy o terminie opłaty składki członkowskiej, który upływa 31.01.2017 roku. Wysokość składki nie uległa zmianom i wynosi 200 zł dla Nauczycieli legitymujących się dyplomem Introductory II i wyższym oraz 100 zł dla pozostałych Członków. Wpłat prosimy dokonywać na konto Stowarzyszenia.

3.Informujemy, że do końca stycznia w sklepiku SJIP można zakupić kalendarz „Indie 2017”, z którego dochód przeznaczony zostanie na wsparcie projektu Bellur. Prosimy również wszystkie osoby, które dystrybuowały kalendarze oraz zbierały datki na cel projektu o przekazanie zebranej kwoty na konto Stowarzyszenia.

3. Zachęcamy do zapoznania się ze sprawozdaniem kwartalnym z pracy Zarządu SJIP, które dostępne jest tutaj.

Kalendarz imprez

<<  Październik 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4
   
webmaster