Newsletter Kwiecień 2017

Jak co miesiąc przekazujemy Wam najważniejsze informacje na temat działalności Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce.

1. Przypominamy, że trwają zapisy na Polską Konwencję Jogi Iyengara. Rejestracja i wpłata do 20. kwietnia gwarantuje cenę niższą o 50 zł. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz do zapisu pod linkiem.

2. Przypominamy, że 15. kwietnia mija termin zgłaszania się do Certification Mark oraz przedłużania Certyfikatu. Osoby, które jeszcze tego nie zrobiły, prosimy o wypełnienie formularza na Stronie i wpłacenie 50 zł. na konto Stowarzyszenia. Więcej informacji o Certyfikacie znajduje się tu.

3. 27. Marca odbyło się Nadzwyczajne Zebranie Członków Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce. Podczas Zebrania zdecydowano o wprowadzeniu zmian w Statucie wymaganych przez polskie prawo i umożliwiających nam staranie się o status Organizacji Pożytku Publicznego. Uchwały podjęte rzez Walne Zebranie umieszczone zostały na stronie Stowarzyszenia.

4. Miło nam poinformować, że podczas akcji Bellur 2016 zebraliśmy 6288,2 zł.

Dziękujemy serdecznie wszystkim darczyńcom i osobom zaangażowanym w organizację przedsięwzięcia. Szczegółowa lista darczyńców dostępna jest na stronie.

5. Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem kwartalnym z pracy Zarządu, które dostępne jest na stronie Stowarzyszenia.

Kalendarz imprez

<<  Październik 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4
   
webmaster