Informacja o Walnym Zebraniu Członków

Przed zbliżającym się Zwyczajnym Walnym Zebraniem Członków Stowarzyszenia Jogi Iynegara w Polsce chcielibyśmy zapoznać Was z najważniejszymi informacjami związanymi z tym wydarzeniem.

  1. Przypominamy, że Walne Zebranie odbędzie się podczas Konwencji po sobotniej popołudniowej sesji, tj. w dniu 3 czerwca 2017 o godzinie 19:30 w hali sportowej ComCom Zone ul. Ptaszyckiego 6, Kraków - Nowa Huta.
  2. Wszystkich Członków zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, podczas którego dyskutowane będą między innymi kwestie związane ze staraniem się o status Organizacji Pożytku Publicznego oraz proponowanymi zmianami w Statucie. Osoby, które nie mogą uczestniczyć, zachęcamy do przekazania swojego pełnomocnictwa do oddania głosu podczas Zebrania (koniecznie podpisanego odręcznie, zawierającego dane niezbędne do identyfikacji osoby upoważnionej – imię, nazwisko i najlepiej nr dowodu osobistego).
  3. Przed Walnym Zebraniem, zachęcamy do zapoznania się z proponowanym porządkiem obrad oraz sprawozdaniem z pracy Zarządu za 2016 rok i sprawozdaniem finansowym.

Kalendarz imprez

<<  Październik 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4
   
webmaster