Newsletter Lipiec 2017

W letnim, wakacyjnym czasie chcieliśmy przekazać Wam najważniejsze informacje na temat działalności Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce.

 1. W dniach 2-4 czerwca 2017 r. odbyła się Polska Konwencja Jogi Iyengara z Birjoo Mehta. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z imprezy autorstwa Julii Butrym-Południewskiej na portalu Bosonamacie.
 2. W dn. 3 czerwca 2017 r. odbyło się Zwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za aktywny udział w obradach. Zapraszamy do zapoznania się z uchwałami podjętymi przez Walne Zebranie oraz protokołem obrad na stronie Stowarzyszenia. Do najważniejszych ustaleń Zebrania należały:
  • Zmiana Statutu Stowarzyszenia, umożliwiająca staranie się o status Organizacji Pożytku Publicznego
  • Wybór dodatkowego Członka Zarządu- Marty Murzańskiej-Potasińskiej, o której kilku słów dowiedzieć możecie się na stronie w zakładce Zarząd.
  • Wybór składu KT, którego przewodniczącą została Natasza Moszkowicz
 3. Miło nam poinformować, że w przyszłym roku, gościem Konwencji będzie Abhijata Sridhar, wnuczka B.K.S. Iyengara. Konwencja odbędzie się w dniach 3-6 maja 2018 r. w Warszawie.
 4. Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem z prac Zarządu za II kwartał 2017 r. dostępnym na stronie.
 5. W sklepie internetowym Stowarzyszenia do nabycia są książki autorstwa Lois Steinberg, sprowadzone ze Stanów Zjednoczonych. Zapraszamy do zakupu!
 6. Zachęcamy do zapisów na średnio-zaawansowany warsztat szkoleniowy dla nauczycieli z Davidem Melonim (Kraków, 13-15 października), nad którym patronat objęło Stowarzyszenie. Po szczegóły zapraszamy tu.

Kalendarz imprez

<<  Październik 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4
   
webmaster