Protokół z 3 VI 2007, Kraków

Protokół spotkania Komitetu Technicznego PSJI (KT PSJI)

Kraków, 3 czerwca 2007

Obecni członkowie KT PSJI:

  • Henryk Liśkiewicz
  • Konrad Kocot
  • Katarzyna Pilorz (protokolant)

 

Punkty obrad:

1. Dyskusja nad poprawkami do projektu dwustopniowej ścieżki kształcenia na Intro I i II zaproponowanej przez Konrada Kocota i Katarzynę Pilorz. Zatwierdzenie projektu w poprawionym kształcie.

2. Dyskusja nad zakresem obowiązków i uprawnień sekretarza KT PSJI. Zaakceptowanie projektu Katarzyny Pilorz oraz jej osoby na to stanowisko.

3. Dyskusja nad projektem Konrada Kocota kursu przygotowującego do egzaminu na Juniora I i II. Zgoda co tego, że kurs ten przygotowywany we współpracy z Romanem Grzeszykowskim będzie na razie kursem na Juniora I. Sprawa została skierowana do szerszej dyskusji na forum KT.

4. Uchwała dotycząca obciążenia corocznie każdego kursu nauczycielskiego opłatą na rzecz PSJI w wysokości 1000 zł, a każdego kursu doskonalącego opłatą roczną w wysokości 500 zł. Uchwała wchodzi w życie od 2007.

5. Uchwała dotycząca jednorazowego dopuszczenia do funkcji egzaminatora na egzaminie na Juniora I, który ma się odbyć w lipcu 2007 osoby z dyplomem Junior III (Katarzyna Pilorz, Małgorzata Madej). Uchwała wejdzie w życie, o ile w komisji zabraknie trzeciej osoby ze stopniem Senior (Konrad Kocot).

Kalendarz imprez

<<  Sierpień 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  9
 
webmaster