Zarząd

Agata Rozkocha - Prezes Zarządu SJIP

Dyplomowana nauczycielka jogi Iyengara w stopniu Junior Intermediate I, z wykształcenia farmaceutka, miłośniczka gór, wspinania, narciarstwa i podróży. Regularnie praktykuję od 2006 roku.

Pogłębiam swoją wiedzę i udoskonalam praktykę na zajęciach i warsztatach prowadzonych przez nauczycieli z Polski i z zagranicy, w tym nauczycieli z Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie.

email: agata.rozkocha@joga.org.pl

 

 

 

 

Kasia Podgórni - Wiceprezes Zarządu

fot. Aga Skawiańczyk
Image

Dyplomowana nauczycielka jogi Iyengara w stopniu Junior Intermediate I, z wykształcenia prawnik i kulturoznawca, z zamiłowania podróżniczka. Zawodowo zajmuje się pozyskiwaniem informacji i komunikacją. Pierwszy raz na macie stanęła w 2006 roku w krakowskiej Sadhanie i od tej pory związana jest z tą szkołą. Od 2009 roku prowadzi zajęcia, obecnie również warsztaty jogi dla biegaczy.

Regularnie uczestniczy w zajęciach i warsztatach prowadzonych przez nauczycieli z Polski i z zagranicy, dwukrotnie spędziła pięć tygodni w RIMYI w Punie.

emial: katarzyna.podgorni@joga.org.pl

 

Marta Zwolińska - członek Zarządu SJIP

Image

Dyplomowana nauczycielka Jogi Iyengara w stopniu Intermediate II, regularnie praktykuje Jogę od 2007r.

Z wykształcenia magister inżynier Inżynierii Środowiska, przez 10 lat zajmowała się prowadzeniem inwestycji mieszkaniowych.

Od 2016r prowadzi wraz z przyjaciółką Inside Studio Joga&Pilates w Krakowie.

Regularnie uczestniczy i kształci się na warsztatach prowadzonych przez doświadczonych nauczycieli z Polski i Zagranicy.

email: marta.zwolinska@joga.org.pl

 

"Joga jest dla mnie zarazem nieustannym wyzwaniem i spełnieniem, dyscypliną i oderwaniem. Jest jak niezwykle źródło, które nie tylko gasi pragnienie ale gdzieś ukradkiem oczyszcza nasze ciało i umysł, zmienia od wewnątrz".

 

Karolina Spychalska - członek Zarządu SJIP

Dyplomowana nauczycielka Jogi Iyengara Junior Intermediate II nadany przez Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara. Regularnie praktykuje od 2004 roku.

Absolwentka warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego na wydziale rehabilitacja oraz  Studium Trenerów Grupowych przy Szkole Wyższej Psychologii Społecznej  w W-wie.

Terapeuta manualny wg metody dr. Ackermanna, absolwentka kursu A,B,C oraz D terapia bólu pleców Metoda McKenzie, kursu dla Fizjoterapeutów i lekarzy "Fizjoterapia w zaburzeniach funkcjonalnych miednicy i nietrzymania moczu". Instruktor Pilates Institute M. Kinga; Instruktor BM Joga; Instruktor fitness.

Regularnie bierze udział w kursach doszkalających u najlepszych nauczycieli polskich i zagranicznych.
Prywatnie jest mamą Kornelii i Nikodema. Uwielbia pracę z ludźmi.

 

Katarzyna Złotkowska - członek Zarządu SJIP

Dyplomowana nauczycielka SJIP w  stopniu Junior III, absolwentka warszawskiej AWF, napisałam program i prowadzę studia podyplomowe o profilu joga, w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie, zaproszono mnie do współpracy w portalu  „Boso na macie”, gdzie ukazują się moje artykuły, uczestniczę w licznych warsztatach z wybitnymi nauczycielami z kraju i świata, a także odbyłam 4 tygodniowy kurs w RIMYI w Punie. Fascynują mnie formy zdrowotne, biomechanika ruchu ciała i pracy aparatu ruchu. Specjalizuje się w pracy terapeutycznej. W 2009 roku otworzyłam szkołę ATR Zacisze jogi, gdzie z wielką przyjemnością mogę realizować swoją pasję, którą jest joga…

 

Program działania Zarządu SJIP

Katarzyny Pilorz

Plan minimum:

Utrzymanie porządku organizacyjnego:

finanse:

  • weryfikacja opłacania składek,
  • rozliczanie warsztatów oraz kursów nauczycielskich organizowanych pod szyldem SJIP

szkolenia i stopnie nauczycielskie:

  • weryfikacja poziomu szkoleń nauczycielskich,
  • weryfikacja stopni – przedłużanie ważności dyplomów
  • budowanie prestiżu stopni nauczycielskich wewnątrz Stowarzyszenia (głównie w formie stworzenia kompletnej informacji na temat uprawnień wynikających z poszczególnych stopni – wyciąg z regulaminów dotyczących szkoleń i egzaminów oraz wytycznych z Puny)
 
webmaster