Napisz e-mail Drukuj

Imprezy

Zdarzenie 

15-21.01.2018 r. Ferie zimowe z jogą w BioRezydencji w Świer
Tytuł:
15-21.01.2018 r. Ferie zimowe z jogą w BioRezydencji w Świer
Kiedy:
15.01.2018 - 21.01.2018
Gdzie:
BioRezydencja - Swieradów Zdrój
Kategoria:
joga na urlopie
Cena:
1190 - PLN
www:
http://www.joganamaste.pl
organizator:
Namaste Centrum Jogi Iyengara
e-mail:
wyjazdy@joganamaste.pl
telefon:
536289879
Poziom:
dla wszystkich
nauczyciel:
Paulina Stróż
stopień:
Intermediate Junior III

Opis

Serdecznie zapraszamy na wspólny zimowy wyjazd w piękne polskie Karkonosze!
Sama BioRezydencja to fuzja nowoczesnego hotelu z duchem ekologicznego, górskiego domu, którego głównym przeznaczeniem jest rewitalizacja ciała, umysłu i ducha. Dokonamy wszelkich starań, abyście opuścili to miejsce przesyceni życiową energią i wewnętrznym spokojem. Pomogą
w tym nasze przestronne apartamenty, stworzone z myślą o ludziach poszukujących inspirującego miejsca do integracji oraz szeroko pojętej odmiany ciała i ducha.
"Jeżeli szukacie naturalnej i kojącej przestrzeni, znajdziecie u nas nie tylko idealna warunki do wyciszenia, ale również do wszelkich twórczych warsztatów i praktyk, ponieważ nasza ekologiczna BioRezydencja jest z założenia przyjazna wszelkim działaniom mającym na celu poprawę samopoczucia i zdrowia." (http://www.biorezydencja.pl)
Zajęcia jogi przygotowane są pod potrzeby grupy. Będzie to warsztat pogłębionej praktyki dostosowany do poziomu zaawansowania poszczególnych uczestników. Apartamenty 2 - 6 osobowe z łazienkami!. Można zabrać rodzinę i dzieci!
W BioRezydencji pragniemy naładować Państwa, pozytywna, życiodajna energią, oczyścić ciało
i umysł oraz zaoferować optymalne warunki do odpoczynku i oczyszczenia. W związku z tym, bardzo prosimy zrozumieć, że:
- nie gościmy zwierząt
- na terenie całego hotelu nie spożywamy alkoholu, nie palimy papierosów i nie jemy mięsa

Zajęcia jogi są prowadzone przez Paulinę Stróż (doświadczona nauczycielka jogi wg. B.K.S. Iyengara - dyplom Instytutu Iyengara w Punie w Indiach, dający uprawnienia do nauczania jogi, stopień/Junior III, członek Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara).
Warsztat rozpoczniemy popołudniowymi zajęciami jogi w poniedziałek 15 stycznia o godz.17:30 oraz kolacją o godz.19:15. Zakończymy w niedzielę 21 stycznia obiadem o godz.12:15. Koszt obejmuje zajęcia jogi, noclegi, posiłki (poranna herbata z miodem, obiad i kolacja - ciepłe dania).
Rezerwacji dokonuje się poprzez wykonanie obu poniższych czynności:
- wpłatę zadatku 190 zł. na konto bankowe z opisem FERIE W KARKONOSZACH 2018 NAZWISKO I IMIĘ NR TEL. (liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat).
Paweł Sowiński ING Bank Śląski 20 1050 1575 1000 0023 0963 0107
- oraz wpis na listę uczestników przez sms, nr tel. lub mail: 536289879 lub wyjazdy@joganamaste.pl) z imionami i nazwiskami oraz przesyłając POTWIERDZENIE WPŁATY zadatku (zadatki zwracamy - po zgłoszeniu miesiąc przed rozpoczęciem warsztatu)
Prosimy o dokonywanie wpłaty zadatku wyłącznie w wysokości podanej kwoty. Większe wpłaty będą zwracane do nadawcy przelewu. Dziękujemy.
Pozostała kwota płatna na miejscu.
Proszę o przywiezienie: maty, 2 kostki, 2 paski. Przed wyjazdem można zamówić sprzęt zgłoszeniem mailowym na adres szkoły: kontakt@joganamaste.pl. (sprzęt będzie do odbioru w szkole). My zapewniamy krzesła i koce.
Serdecznie zapraszam! Paulina Stróż

Miejsce

Venue:
BioRezydencja
Ulica:
Główna 12
Kod:
59-850
Miasto:
Swieradów Zdrój
Województwo:
Dolnośląskie

Opis

Przepraszamy, opis nie jest dostępny

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Kalendarz imprez

<<  Grudzień 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     
      
webmaster